Hlavná stránka | Befit
rezervačný systém

Kondičné cvičenia tvárovej gymnastiky

Tvárová gymnastika

Neviete si naplánovať čas na celý kurz tvárovej gymnastiky, dnes to už nevadí. Alebo ste kurz už absolvovali a chcete si zacvičiť v príjemnej spoločnosti, naučiť sa nové cviky. Ponúkame Vám možnosť chodiť na lekcie kondičnej tvárovej gymnastiky, jediné čo musíte spraviť je, zahlásiť sa vopred (kľudne aj v deň konania lekcie) cez rezervačný systém ,telefonicky, prípadne mailom. Môžete chodiť aj každý pondelok (my sa budeme tešiť), ale nič sa nestane ak nejakú tú hodinu vynecháte.

Tvárová  gymnastika so silným  podtónom jógy (pôvodcu tvárovej gymnastiky) , dôraz na správne dýchanie a spájanie jednotlivých cvikov do väčších celkov – čím sa zabezpečí účinné zapojenie viacerých svalových skupín naraz, variácie cvikov z pôvodnej metódy   i  nové cviky, cviky očnej jógy, akupresúrne i ľahké masážne techniky, gymnastika prstov – mudry,   a to všetko pre harmóniu tela/tváre a duše.

Pre koho je cvičenie určené:

Pre všetkých so záujmom o tvárovú gymnastiku, absolventou kurzov i úplných začiatočníkov bez rozdielu veku, všetci sú vítaní  

Prvá lekcia bude 23.09.2013 o 17.00 a potom vždy o tomto čase každý pondelok

min.počet účastníkov: 4

max.počet účastníkov: 10

Lekcia trvá 30 minút